> Відзначення Дня міста | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Відзначення Дня міста»
Опубліковано: 08.10.2018, 9:36

Щорічно у останню неділю жовтня Умань гостинно приймає жителів та гостей міста з нагоди свого Дня народження. У 2018 році місто святкувало 402 річницю свого існування. Цьогоріч День міста уманчани відзначили виставками здобутків установ, громадських організацій, закладів освіти, святковим концертом, майстер-класами, флешмобами, фестивалем вуличної їжі.

Традиційно до святкування Дня міста приєдналися науковці та студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Викладачі та співробітники кафедри біології та методики її навчання під керівництвом завідувача Ігоря Красноштана також долучилися до виставкового фестивалю. Із метою популяризації біологічної освіти та просвітницької роботи відвідувачам виставки демонстрували вологі препарати та мікропрепарати біологічних об’єктів.

Всім небайдужим цікаво і пізнавально було доторкнутися до таємниць організації життя на клітинному рівні.