> Участь екологів факультету у міжнародних заходах | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Участь екологів факультету у міжнародних заходах»
Опубліковано: 12.10.2018, 14:08

Нещодавно екологи природничо-географічного факультету взяли участь у міжнародній конференції «Подільські читання. Епоха природничих досліджень», яка відбулася на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. На конференції піднімалися глобальні питання: сучасні тенденції розвитку заповідної справи, НПП Подільські Товтри, розвиток етнокультурного ландшафтознавства та ін.

Під час конференції відбувся неординарний захід – Збори Міжнародної асоціації екологів університетів, на якому Уманський осередок (голова – професор Світлана Совгіра) гідно представив результати екологічної та природоохоронної роботи за 2018 рік. За свою активну діяльність учасники конференції були нагороджені дипломами. Під час заходів налагоджена співпраця з Луцьким національним технічним університетом, Східноєвропейським національним університетом та іншими вишами України.