> Патріотичне виховання студентів-географів | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Патріотичне виховання студентів-географів»
Опубліковано: 19.10.2018, 10:11

Патріотичне виховання студентів-географів під час проведення туристичного зльоту на території рідного краю (околиці міста Умані)

13 жовтня 2018 року на території урочища «Звірки» відбувся Зліт серед гуртківців СЮТур за участі студентів-географів під керівництвом професора кафедри географії та методики її навчання Браславської Оксани Володимирівни й викладача Рожі Інни Георгіївни. Студенти четвертого курсу за завданнями практичних робіт з дисципліни «Краєзнавство і туризм» здійснювали суддійство зльотом, який організовувався Станцією юних туристів міста Умані.

Мета Зльоту:
– збереження, відновлення та подальший розвиток, популяризація масового туризму і краєзнавства, як ефективного засобу всебічного розвитку особистості її патріотичного виховання;
– практичне пізнання нових форм масової краєзнавчо-туристської роботи, які доступні для впровадження в закладах освіти.

Дистанція «Смуга перешкод»
Маятник

Жердини

Перелаз

Фото на згадку

Здійснення патріотичного виховання професорсько-викладацьким складом кафедри географії та методики її навчання спрямоване на підготовку студента до наукового і всебічного пізнання рідного краю, а також для передачі знань, умінь і навичок краєзнавчо-туристської роботи майбутнім поколінням.