> Практикум з хімії ‒ секрет успішної підготовки до ЗНО | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Практикум з хімії ‒ секрет успішної підготовки до ЗНО»
Опубліковано: 19.11.2018, 8:43

Хімія на сьогодні – один із найскладніших предметів у школі, і аби його опанувати, учням доводиться докладати чимало зусиль. Саме тому процес навчання потребує удосконалення через спостереження світу речовин, які нас оточують, дослідження явищ, які щомиті відбуваються навколо нас.

15 листопада у лабораторіях кафедри хімії, екології та методики їх навчання природничо-географічного факультету організовано і проведено «Практикум з методики розв’язання експериментальних задач з хімії» з учнями 8-11 класів Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені О. С. Пушкіна. Організатори заходу (доценти Вікторія Валюк, Наталія Горбатюк) ставили за мету відпрацювати практичну частину навчальної програми з хімії, що має вагоме значення для супроводу та підготовки учнів до складання ЗНО з хімії.

Завдяки співпраці «заклад вищої освіти – заклад загальної середньої освіти» створювалося розвивальне середовище, що забезпечило раннє «занурення» учнів в університетську атмосферу навчання та сприяло уникненню вибору професії за помилковими мотивами.

Запрошуємо вивчати хімію на ПРАКТИКУМАХ,

які відбудуться на кафедрі хімії, екології та методики їх навчання природничо-географічного факультету УДПУ.

Спостерігайте за анонсами на сайті кафедри та факультету !!!