> Знайомство студентів-географів з історією уманської освіти | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Знайомство студентів-географів з історією уманської освіти»
Опубліковано: 19.11.2018, 14:30

15 листопада у рамках виховних заходів на природничо-географічному факультеті студенти 12 та 16 груп разом із викладачем кафедри географії та методики її навчання Дідурою Русланою Володимирівною відвідали Музей народної освіти міста Умані при Уманському міському Будинку учителя.

Студенти ознайомитися з найцікавішим періодом розвитку освіти міста Умань з моменту створення першої школи до 1970 року. Цікаву та змістовну екскурсію провела Петрова Є.І., завідувач культурно-масового відділу УМЦЕНТУМУ.

На сьогодні в Музеї народної освіти нараховується близько 10 тисяч документів, фотографій, різних експонатів, які відтворюють історію освіти міста.

В Музеї ведеться пошукова робота і зібрано матеріали про передових учителів шкіл міста, учителів-новаторів, ветеранів педагогічної праці, Великої Вітчизняної війни.

По завершенню зустрічі студенти висловили вдячність за проведену екскурсію Музеєм народної освіти нашого рідного міста Умані.