> Вища освіта України у контексті інтеграції до Європейського освітнього простору | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Вища освіта України у контексті інтеграції до Європейського освітнього простору»
Опубліковано: 05.12.2018, 11:51

22 листопада 2018 року у Конгрес-холі Grand Holl у місті Києві (вул. Житомирська, 33), відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору», у роботі якої взяли участь фахівці з України, Білорусі, Польщі, Росії, Італії, Чехії, США, Словаччини, Німеччини. Представниками України було близько ста установ, серед яких Криворізький державний педагогічний університет та центр доуніверситетської та післядипломної освіти, Запорізький національний університет, Херсонський державний університет, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, Львівський національний університет імені Івана Франка та багато інших.

23-25 листопада у Міжнародному конгрес-центрі «Український Дім» (Конгрес-хол та «Виставкова зала» по вул. Хрещатик, 2) пройшов ХІІ Міжнародний тренінг-марафон «Навчання – Якість – Моніторинг» та навчально-демонстраційна сесія «Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практики».
В усіх заходах взяла участь доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри географії та методики її навчання Браславська Оксана Володимирівна та в рамках теми довела присутнім потребу формування географічної культури особистості, виступивши з темою: «The role of geographic culture in the competence formation of a future geography teacher».

Приводимо приклади найбільш цікавих дійств:
Тренінги
Майстер-клас «Шкільні страхи: як подолати, аби не залишитись «маленьким» на все життя
Майстер-клас «Эффективная коммуникация»
Майстер-клас «Психотерапія Кращого рішення»
Освітній майстер-клас «Я-фінансист»
Презентаційна сесія «Життя з внутрішньою згодою»
Майстер-клас «Ініціації чоловічої і жіночої зрілості»
Мультимедийная мастерская «Развитие кинестетической эмпатии: использование подходов танцевально-двигательной терапии в образовании»
Майстер-клас «Криза: неминуча минучість»
Майстер-клас «Алхимия чувств»
Майстерня освітніх технологій «Explore»