> Восьма виставка альтернативних ялинок на факультеті | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Восьма виставка альтернативних ялинок на факультеті
Опубліковано: 19.12.2018, 9:15

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини розпочала роботу восьма традиційна виставка альтернативних ялинок, на відкритті якої побувало керівництво університету на чолі з ректором Олександром Безлюдним.
Олександр Іванович схвалив ініціативу природничо-географічного факультету, а саме науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта. Головне завдання виставки – популяризація дбайливого ставлення до природи, адже заміна лісових красунь на альтернативні скоротить попит на великі дерева і збереже їх життя. А композиції з різноманітних матеріалів: текстилю, різнокольорового паперу, стрічок, бісеру, мушлі, ґудзиків, природних матеріалів стануть чудовою основою для створення альтернативних ялинок. Ялинка створена своїми руками – це гарний подарунок до Нового року і хороший спосіб зберегти екологію. Вперше в цьому році на виставці студенти-екологи презентували мініатюру «Не рубай ялинку», головна ідея якої полягала також в збереженні зелених красунь. Голова профкому УДПУ Валентин Хитрук передав студентам солодощі і подякував за свідоме ставлення до вирішення глобальних екологічних проблем людства. Виставка діятиме в аудиторії 211, корпусу №1 університету до 10 січня 2019 року.
Запрошуємо відвідати виставку ялинок.
Бережімо природу разом!