> Перемога у МАН з хімії | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Перемога у МАН з хімії»
Опубліковано: 20.02.2019, 8:01

Вітаємо переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН секції «Хімія» ученицю 11-А класу Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14 Наталію М’яснікову та її наукового керівника Ольгу Смирнову (консультант, доцент Вікторія Валюк).

Робота на тему «Дослідження впливу добавок кальцій хлориду в якості модифікатора клейових композицій» виконана на кафедрі хімії, екології та методики їх навчання природничо-географічного факультету.

Члени журі, одностайно відзначили високий рівень наукової роботи, оригінальність та новизну досліджень.
Згідно з програмою в рамках співпраці між УДПУ імені Павла Тичини та відділенням Малої академії наук України, щорічно учні 8-11 класів мають змогу виконувати дослідницькі роботи на базі нашого університету. Саме тут старшокласники проходять першу школу становлення як майбутні науковці, дослідники.
Бажаємо всім учасникам подальших успіхів у науковій діяльності!