> Дарунок «Геолого-географічному музею Євразії» | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Дарунок «Геолого-географічному музею Євразії»»
Опубліковано: 11.04.2019, 10:13

Кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її навчання УДПУ імені Павла Тичини Андрієнко Олена Дмитрівна подарувала «Геолого-географічному музею Євразії» з власної колекції зразок мармуру (с. Нересниця Тячівський район Закарпатська область), який вона зберігала ще з шкільних років.

Науковий куратор підрозділу доктор геологічних наук, професор Половка Сергій Григорович подякував своїй колезі за такий дарунок. Висловив думку, що цей «презент» стане у нагоді студентам-природничникам під час підготовки до занять з геології з основами геохімії при вивченні тем: «Мінералогія», «Петрографія» та «Ендогенні процеси».
Такий вчинок нашої колеги є зразком для наслідування, оскільки здійснений із метою поповнення колекції мінералів і гірських порід даного музею та популяризації геології як науки.