> Я йду до Вас мої Карпати… | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Я йду до Вас мої Карпати…»
Опубліковано: 15.04.2019, 7:42

9 квітня 2019 року відбулася відкрита лекція з навчальної дисципліни «Фізична географія України» для студентів-географів ІІІо курсу природничо-географічного факультету на тему «Карпатсько-Український гірсько-лучно-лісовий край», яку провела кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання Кравцова Ірина Віталіївна. Метою заняття було сформувати міцну систему знань про природні умови Карпатсько-Українського гірсько-лучно-лісового краю; вивчити схему фізико-географічного районування природної провінції.

На лекції були присутні завідувач кафедри географії та методики її навчання, д. пед. н., проф. О. В. Браславська, заступник декана природничо-географічного факультету з навчальної роботи, к. б. н., доц. С. Л. Грабовська, викладачі кафедри: к. геогр. н., доц. О. І. Ситник, к. пед. н., доц. А. О. Максютов, к. геогр. н. І. П. Козинська, к. пед. н., викл. І. Г. Рожі, викладач-стажист Р. В. Дідура.

Під час заняття майбутні вчителі географії ще раз переконалися в красі й могутності нашої держави та здійснили віртуальний підйом на г. Говерлу (2061 м) – найвищу точку України.

Загалом лекція була проведена на високому методичному і науковому рівні, що й відмітили присутні викладачі нашого факультету.