> Річниця Чорнобильської катастрофи | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Річниця Чорнобильської катастрофи
Опубліковано: 26.04.2019, 12:40

26 квітня 2019 року біля пам’ятника жертвам Чорнобиля відбувся мітинг пам’яті з нагоди річниці Чорнобильської катастрофи. Спільно із членами громадської організації «Союз Чорнобиль України», керівництвом міста, представниками волонтерських організацій, працівниками установ та підприємств міста представники природничо-географічного факультету поклонилися пам’яті тих, хто ціною свого життя врятував світ від ядерної катастрофи.

Більше трьох десятиліть тому слово «Чорнобиль» обпекло серця мільйонів українців і з того часу з цим словом асоціюється скорбота, печаль, біль і туга за тими, хто вступив у двобій із неконтрольованим мирним атомом. Чорнобильська аварія стала найбільшою техногенною катастрофою в історії цивільної ядерної енергетики XX століття.

Разом із ліквідаторами викладачі, студенти та громадськість міста хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи та поклали квіти й вінки до підніжжя пам’ятника «Героям та жертвам Чорнобиля».