> Міс артистичність | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Міс артистичність»
Опубліковано: 07.05.2019, 7:54

У кінці квітня 2019 року у актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося дійство краси, грації та інтелекту конкурс «Міс університет».

У конкурсі взяли участь дванадцять чарівних студенток, які представляли всі факультети і навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти. Кожна з дівчат проявила свої найкращі якості, тому оцінювали їх було надзвичайно не просто. Конкурс складався із наступних етапів: «Представлення», «Діловий стиль», «Інтелектуальний конкурс», «Конкурс талантів», «Дефіле у вечірній сукні».

Окрім учасниць, своїми виступами публіку радували запрошені художні колективи та талановита молодь нашого факультету і університету.

Глядачі активно підтримували своїх фавориток, час від часу зала вибухала гучними оплесками на адресу конкурсанток. Кожна дівчина ретельно готувалася до цієї важливої події і запам’яталася чимось особливим. Студентки проявили на сцені свою неординарність, харизму і розум, розкрили таланти та внутрішню красу.
Цього року у конкурсі «Міс університет» у номінації «Міс артистичність» перемогу отримала надзвичайно талановита та чарівна студентка природничо-географічного факультету Анастасія Франко.

Вітаємо переможницю із завойованим титулом та бажаємо успіхів у всіх починаннях, краси та нев’янучої молодості, радісних емоцій і щастя!