> Співпраця з НПП «Бузький гард» | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Співпраця з НПП «Бузький гард»
Опубліковано: 13.05.2019, 7:25

10 травня на території Мигійської селищної ради відбулася презентація монографії «Natural conditions and structure of the Southern Buh meridional ecological corridor» (автори С. Совгіра, Г. Гончаренко, О. Мітрясова, В. Артамонов, рецензент – В. Миколайко). На презентації були присутні викладачі кафедри хімії, екології та методики їх навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, учні старших класів ЗШ смт. Мигія та понад 30 співробітників НПП «Бузький гард».

Під час заходу учасники ознайомилися із історією та діяльністю (науковою, рекреаційно, освітньою) національного парку, з історією написання монографії.

Від імені природничо-географічного факультету до 10-річчя НПП «Бузький гард» подаровано частинку уманського краю – картину «Грот Венери».

Одночас підписано угоду про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та НПП «Бузький гард», яка передбачає різні види спільної діяльності.