> Географічний турнір 2019 року! Вітаємо переможців! | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Географічний турнір 2019 року! Вітаємо переможців!»
Опубліковано: 08.05.2019, 11:11

07 травня 2019 року на природничо-географічному факультеті відбувся сьомий Географічний турнір, метою якого є визначення найсильнішого Географа Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Це чудова традиція, яка підтримується професорко-викладацьким складом кафедри географії та методики її навчання. Це історія Географії та географів нашого університету, яка об’єднує і викладачів, і студентів географічних спеціальностей, і тих, хто захоплюється географією!

Для участі у турнірі були подані заявки 6-ти команд: «Юні географи» (12 група ПГФ), капітан – Павло Шкабой; «Вітер» (22 група ПГФ), капітан – Веніамін Запорожець; «Діти капітана Гранта» (32 група ПГФ), капітан – Валерій Мельниченко; «Георудит» (42 група ПГФ), капітан – Ольга Гуцол; «Екватор» (43 група ПГФ), капітан – Дмитро Аверкін; «Конкістадори» (команда географів історичного факультету), капітан – Богдан Жуковський.

Визначення найсильнішого відбувалося у три тури. У першому турі команди виконували такі залікові завдання: «Привітання», «Географічна розминка».

Другий тур передбачав виконання завдань географічного квесту на місцевості.

І в останньому турі змагалися капітани у конкурсі «Політична карта світу».

Переможцями Географічного турніру 2019 року стали: команда «Георудит» виборола 3 місце; команда «Екватор» – 2 місце. Кубок найсильнішого географа Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини завоювала команда «Юні географи», капітан команди Павло Шкабой.

Вітаємо учасників Географічного турніру 2019 року з цікавою грою!

Вітаємо найсильніших географів 2019 року!

Успіхів Вам! Наснаги! Великих відкриттів! Не зупиняйтеся на досягнутому! Рухайтеся до нових «земель» прекрасної Географії!