> Оздоровча навчальна практика екологів та хіміків на Прикарпатті (1 день) | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Оздоровча навчальна практика екологів та хіміків на Прикарпатті (1 день)
Опубліковано: 03.06.2019, 8:29

З 25 по 31 травня студенти 1 курсу природничо-географічного факультету проходили комплексну практику із екології та хімії на Прикарпатті. За сприяння профкому університету та декана факультету мали можливість не тільки здійснити дослідження природи Карпат, але й оздоровитися. Базою практики обрано місто Яремче (НПП Карпатський).

25 червня під час першого дня практики із екології (керівники Світлана Совгіра, Віталій Гончарук) та хімії (керівники Наталія Душечкіна, Роман Подзерей) ознайомилися із історією Кам’янець-Подільської фортеці та старого міста, яке розташовується на скелястому півострові площею 120 га, утвореному петлею річки Смотрич.

У цей день студенти мали можливість ознайомитися з екосистемами та біорізноманіттям річки Прут в місті Яремче.