> Співпраця лабораторії «Екологія і освіта» з міським центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Опубліковано: 19.06.2019, 14:08

19 липня на базі лабораторії «Екологія і освіта» було проведено екскурсію для дітей та педагогів Уманського міського центру еколого-натуралістичного центру табір «Лісовички». Мета заходу: ознайомитись з можливостями, які надає екологічна лабораторія, з актуальними проблемами екології на території рідного краю та обговорити питання щодо подальшої співпраці.

Дітям була представлена виставка виробів та картин з відходів, плакати на природоохоронну тематику, проведено розповідь про екологічні проблеми міста й шляхи їх вирішення. Діти отримали незабутні враження від побаченого.

Лабораторія «Екологія і освіта» запрошує всіх бажаючих для ознайомлення з її досягненнями!