> Практика хіміків на підприємстві | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Практика хіміків на підприємстві
Опубліковано: 25.06.2019, 21:25

В рамках проходження навчальної практики студенти- хіміки 1 та 2 курсу під керівництвом викладачів кафедри хімії, екології та методики їх навчання Романа Подзерея та Вікторії Давискиби побували на підприємстві «Світ Вікон» в м. Умань.

Це приватне підприємство займається виробництвом металопластикових конструкцій (вікон, дверей, балконних блоків), заміною балконів, виготовленням торгових боксів.

Під час екскурсії студенти ознайомилися із основними технологічними процесами, походженням та властивостями усіх комплектуючих готової продукції підприємства «Світ Вікон». Працівники розповіли їм про такий тренд в дизайні інтер’єру, як тканинні ролети, за допомогою яких можна оновити дизайн кімнати, створити зовсім інший стиль. Студенти зрозуміли, що невід’ємною частиною будь-якого вікна є красиве і зручне підвіконня, яке надає закінчений вигляд внутрішньому інтер’єру оселі або офісу. Їм повідомили й про те, що для надання неповторного та оригінального вигляду вікнам та дверям підприємство пропонує й таку послугу, як ламінацію металопластикових профілів.

Упродовж усієї екскурсії увага студентів акцентувалася на питанні енергозбереження та його значення в сучасній економічній ситуації країни.