«Мальовнича вишиванка»

Опубліковано: 07.10.2019, 9:08

Уманчанка та майстриня Олена Крайнєва, в рамках проекту «Мальовнича вишиванка» відтворює старовинну сорочку з фондів Уманського краєзнавчого музею і по закінченню роботи віддасть сорочку у музей. Метою проекту є згуртування усіх уманчан – шанувальників вишиванки. За її задумом, одного дня в Уманському краєзнавчому музею зберуться люди, які хочуть вишити власноруч українську сорочку. Не важливо, чи є в людини досвід, чи є в неї матеріал для роботи. Вона готова допомогти від самого початку з вибором полотна, узору і техніки вишивання.

І цього року уманчанам пощастило побачити показ вишиванок на День міста Умані, де прийняли участь студенти природничо-географічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Побажаємо творчої наснаги талановитій майстрині та нашим обдарованим студентам!