> Студенти-волонтери | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Студенти-волонтери
Опубліковано: 17.10.2019, 12:29

Колектив викладачів, співробітників та студентів природничо-географічного факультету за покликом серця підключається до різного виду соціально значущої діяльності і в результаті має вагомий перелік добрих справ. Багато зроблено волонтерами факультету для підтримки соціально незахищених громадян – пристарілих ветеранів, дітей, позбавлених батьківського піклування. Адміністрація факультету всебічно підтримує і стимулює такі ініціативи студентів та викладачів. Весь час коло безкорисного піклування розширюється, і, на жаль, пов’язано це із останніми подіями в державі.

Упродовж 2014-2019 навчального року на природничо-географічному факультеті було втілено в життя чимало цікавих проектів, проведено безліч корисних заходів та реалізовано плани взаємодії органів студентського самоврядування й молодіжних громадських організацій регіону. Більшість заходів мали національно-патріотичне спрямування.
Студенти-волонтери постійно проводять благодійні акції, наразі триває збір та передача гуманітарної допомоги для бійців АТО.

Дякуємо нашим студентам-волонтерам!!!