> Вітаємо із захистом дисертації | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Вітаємо із захистом дисертації
Опубліковано: 07.11.2019, 12:07

Вітаємо Лаврика Олександра Дмитровича, доцента кафедри географії та методики її навчання із успішним захистом дисертації «Долинно-річкові ландшафтно-технічні системи Правобережної України» на здобуття наукового ступеня доктора географічних наук зі спеціальності 11.00.11 – конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів.
Вітаємо наукового консультанта, доктора географічних наук, профессора, Заслуженого діяча науки і техніки України, почесного професора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Денисика Григорія Івановича!
Зичимо невпинного руху вперед, успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги для майбутніх наукових пошуків, щасливого особистого життя, міцного багаторічного здоров’я, любові та добра, натхненної думки й щирих почуттів, твердості намірів, легкості кроків і нових перемог!