Диктант національної єдності

Опубліковано: 11.11.2019, 14:45

У День української писемності та мови факультет української філології приймав представників дружньої університетської родини з усіх факультетів та Інституту, які зібралися на загально-університетський диктант національної єдності.
Кандидати філологічних наук, професори, доценти, викладачі та студенти, котрі були організаторами і учасниками диктанту національної єдності, ставили за мету не стільки перевірити рівень знань української мови, як довести, що основним засобом єднання українців є їхня мова, бо допоки живе рідне слово в устах народу, доти живе нація і держава.

Студенти та викладачі природничо-географічного факультету своєю участю у цьому заході засвідчити приналежність до українського роду, свою любов і повагу до рідного слова. Своя автентична, мелодійна, співуча мова – це найдорожчий скарб, переданий нам, українцям, сотнями попередніх поколінь, виплеканий у давньому переказі, у народній пісні, у влучній приказці.
Мова формує і визначає свідомість, творить людину, культуру та історію!