Наукова експедиція екологів факультету

Опубліковано: 13.11.2019, 8:51

11-12 листопада здійснено наукову експедицію на завершення держбюджетної теми «Систематизація потенційних та створення нових заповідних об’єктів Південно-Бузького екологічного коридору за активної участі молоді», що виконується на кафедрі хімії, екології та методики їх навчання (керівник – професор Світлана Совгіра). Експедиція подолала понад 700 км територіями Миколаївської, Одеської, Кіровоградської,Черкаської та Вінницької областей.

Експедиція стала узагальненням результативних досліджень, здійснених територією басейну річки Південний Буг: виявлено нові заповідні об’єкти у Центральній частині Південно-Бузького екологічного коридору, апробовано методику створення та технологію виявлення нових заповідних об’єктів, досліджено території перспективних заповідних об’єктів, за допомогою різних приладів визначено якість окремих параметрів навколишнього середовища.

З результатами завершеного дослідження можна ознайомитися в ауд. 211