> Гідрологічний заказник створено! | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Гідрологічний заказник створено!
Опубліковано: 13.11.2019, 8:59

Упродовж трьох років співробітники науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» та члени наукової школи «Екологія, охорона навколишнього середовища: освіта, наука, практика» (керівник Світлана Совгіра) досліджували, упорядковували та обґрунтовували необхідність створення гідрологічного заказника на території Степашківської селищної ради Гайсинського району Вінницької області.

Ця подія сталася нещодавно. Підписано рішення від 22 жовтня №8 про створення гідрологічного заказника «Каскад джерел» у пам’ять голови селищної ради Василя Шестопала та першого завідувача екологічної лабораторії Ганною Гончаренко (ініціатора створення заказника).

До складу заказник, площею 3 га, увійшли ставок Павлівка, мала річка Афія (до експедиції річка була безіменною), 8 джерел, які  досліджено, розчищено і упорядковано.

У рамках благодійності селищній раді від природничо-географічного факультету подаровано саджанці троянд.