> Екскурсія до музею ракетних військ стратегічного призначення | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Екскурсія до музею ракетних військ стратегічного призначення
Опубліковано: 13.11.2019, 10:35

Нещодавно науковці лабораторії «Екологія і освіта» відвідали музей ракетних військ, поблизу м.Первомайськ. Під час екскурсії мали змогу ознайомитися із одним з унікальних військових музеїв, який є філією Центрального музею Збройних Сил України (нині Національного військово-історичного музею України).

Захопливою була розповідь екскурсовода про бойову стартову позицію з шахтно-пусковою установкою, командним пунктом запуску ракети шахтного базування, наземним обладнанням (холодильний центр, енергоблок, вартове приміщення з автоматизованими системами охорони) і допоміжними механізмами ракетного комплексу “ОС”, які збережені у первісному вигляді. Науковці ознайомилися експозицією спеціальної ракетної техніки, що розміщена на території музею.