> До нових наукових напрямів сучасного Географічного знання | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

До нових наукових напрямів сучасного Географічного знання
Опубліковано: 13.11.2019, 10:38

12 листопада 2019 року відбулась відкрита лекція з фізичної географії відомого науковця, заслуженого діяча науки і техніки, доктора географічних наук, професора, почесного професора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини завідувача кафедри географії Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Григорія Івановича Денисика. Тема заняття: «Географія повсякдення – новий науковий напрям». Викладачі та студенти-географи ознайомилися з новими науковими напрямами сучасної географії; структурою, теоретико-методологічним апаратом географії повсякдення. Відомий географ наводив цікаві факти зі свого життя та вагомі аргументи на користь нового наукового напряму. Емоційною лінією цієї зустрічі було розуміння того, що географічне знання – це основа формування та розвитку сучасної людини.