> Лекція-екскурсія з екології | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Лекція-екскурсія з екології
Опубліковано: 14.11.2019, 7:59

13 листопада проведено лекцію-екскурсію з екології на тему: «Рослинний світ заповідних територій» для студентів-екологів 2 курсу в Національному дендропарку «Софіївка» НАН України (викладач Віталій Гончарук).

Завідувач відділу генетики, селекції та репродуктивної біології рослин, доктор с.г.н., науковий співробітник Олександр Балабак розповів про проведення наукових досліджень, спрямованих на отримання та використання нових знань у природоохоронній галузі, доведення наукових і науково-технічних знань до стадії практичного використання, задоволення соціальних, економічних і культурних потреб та інноваційного розвитку України.

До лекції долучився провідний інженер Микола Коваль, який розповів про модифіковані технології насінного та вегетативного розмноження декоративних рослин, за якими щорічно вирощується понад 200 тис. саджанців, що використовуються в ландшафтних композиціях дендропарку та інших об’єктів у Лісостепу України.

Надалі заплановано співпрацю для проходження практики студентами-екологами на базі Національного дендропарку «Софіївка».