> День відкритих дверей | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Опубліковано: 18.11.2019, 8:25

15 листопада 2019 року відбувся День відкритих дверей Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

39 школярів з м. Умань (8), смт. Маньківка (27), смт. Буки (4) були присутні на зустрічі з ректором УДПУ імені Павла Тичини проф. Олександром Безлюдним, який ознайомив присутніх з університетом. Помічник ректора, доц. Світлана Цимбал-Слатвінська розповіла про особливості вступної компанії 2020 року. Майбутні абітурієнти відвідали концертну програму підготовлену художніми колективами університету.

Майбутніх абітурієнтів з природничо-географічним факультетом ознайомив декан, проф. Валерій Миколайко. Заступник декана з питань профорієнтаційної роботи, доц. Оксана Герасименко розповіла про навчальні практики студентів.

Для учнів студенти-магістранти Крістіна Андрющенко та Сидорчук Дарина провели інтерактивні ігри на вправність з хімії «Склади «Періодичну систему Д .І. Менделєєва», «Побудуй молекулу».

Старшокласники разом зі студентами-першокурсниками природничо-географічного факультету взяли участь у географічному квесті «Пізнай світ разом з УДПУ» та побудували «Вершину мрій» (модератор: доц. кафедри географії та методики її навчання Ірина Кравцова).

На завершення зустрічі кожен учасник отримав кущ троянд, вирощений на агробіостанції УДПУ імені Павла Тичини як символ співпраці студентів з школярами регіону.