> День Гідності та Свободи | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

День Гідності та Свободи
Опубліковано: 21.11.2019, 15:56

З метою вшанування громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, національних інтересів та європейського вибору України 21 листопада в нашій державі відзначається День Гідності та Свободи.

Події Помаранчевої революції та Революції Гідності змінили український народ, стали справжнім символом очищення та оновлення нашої держави.
Дорогою ціною платить Україна за свій вибір. Прикро усвідомлювати що й зараз на передовій точиться запекла боротьба. Агресор не може змиритися з тим, що Україна в праві самостійно визначати зовнішньополітичну стратегію, бути, як записано в Конституції, суверенною і незалежною, демократичною, унітарною державою.

Низький уклін українським Героям-захисникам, котрі забезпечують нам мирний сон, і вічна слава тим, хто віддав своє життя за свободу та незалежність!
У цей день щиро бажаємо усім щастя, добра і злагоди. Нехай єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків. Миру, світлої віри та гордості за нашу Батьківщину!