> Конференція в Мінську | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Конференція в Мінську
Опубліковано: 02.12.2019, 12:13

19 листопада 2019 року в Білоруському державному педагогічному університеті імені Максима Танка (м. Мінськ, Республіка Білорусь) відбулась Республіканська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні проблеми природознавства в освітньому процесі».
Серед майже 200 учасників були провідні вчені, педагоги-практики установ вищої та середньої освіти, методисти, аспіранти, магістранти з Білорусі, Росії, Казахстану, України.

У роботі конференції брала участь делегація науково-педагогічних працівників природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини, керівник делегації д. с/г. н., проф. Валерій Миколайко.
З вітальними словом до учасників конференції звернувся: декан природничо-географічного факультету доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри біології та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Валерій Миколайко.

Конференція була присвячена актуальним проблемам природничої освіти у вищій та середній школі
Учасники уманської делегації взяли активну участь у роботі дискусійних майданчиків:
Актуальні проблеми біології та хімії;

Сучасні проблеми викладання природничонаукових дисциплін у вищій та середній школі;

Сучасні проблеми географії, геоекології і раціонального природокористування.