> Семінар-практикум вчителів географії закладів загальної середньої освіти міста Умані | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Опубліковано: 27.12.2019, 7:59

У грудні 2019 року на базі Уманського навчально-виховного комплексу № 17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Уманської міської ради Черкаської області відбувся семінар-практикум вчителів географії закладів загальної середньої освіти міста Умані.
Тема семінару: «Організація диференційованої самостійної навчальної діяльності учнів засобами проектної технології». Мета проведення: удосконалити методику впровадження проектної діяльності при викладанні географії.
З вітальним словом виступила Тетяна Плющ, методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету.

Відкритий урок з географії в 11 класі на тему «Ресурсний потенціал атмосфери» проводила Ірина Аргат, вчитель географії НВК № 17.

Презентацію проекту «Компетентнісний підхід у географічній освіті» було здійснено доктором педагогічних наук, професором Оксаною Браславською, завідувачем кафедри географії та методики її навчання УДПУ імені Павла Тичини.

Заняття з елементами тренінгу «Психологічні рекомендації вчителю щодо налагодження комунікацій з учнями як запорука успішного уроку» проведено Сергієм Кондратьєвим, практичним психологом НВК № 17.

На завершення семінару-тренінгу відбувся методичний діалог між учителями географії міста, підведення підсумків та вироблення рекомендацій.