> Благодійна акція екологів «Подаруй дитині свято» | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Благодійна акція екологів «Подаруй дитині свято»
Опубліковано: 27.12.2019, 15:07

24 грудня за ініціативи викладачів кафедри хімії екології та методики їх навчання (доцент Наталія Гнатюк, старший викладач Олена Задорожна), студентів-екологів ІІ курсу організовано благодійну акцію «Подаруй дитині свято» для учнів 1-Б класу Уманської ЗОШ І-ІІІ ст №4.
В рамках свята проведено майстер-клас з виготовлення новорічних ялинок та залучено першокласників до участі у сценічному дійстві «Не рубай
ялинку!». В рамках благодійної акції «Подаруй дитині свято» студентами подаровано дітям альтернативні ялинки для окраси класної кімнати.