> День соборності України | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

День соборності України
Опубліковано: 23.01.2020, 10:09

Подія 22 січня 1919 року – ухвала Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки – залишила глибокий слід в історичній пам’яті нашого народу. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом, що стало символом віковічного прагнення українців жити у єдиній незалежній державі.

Об`єднавча ідея соборності як ніколи актуальна для нашого сьогодення. В єдності – наша сила. Тільки соборний народ є нацією, здатною протистояти будь-яким ворогам. Лише спільними діями ми можемо зробити наш край економічно й духовно багатим, а незалежну Україну – могутньою європейською державою.

Щиросердечно вітаємо Вас із цим великим державним святом! Нехай День Соборності та Свободи буде невичерпним джерелом надії на наше краще майбуття. Бажаємо усім нам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди та нових досягнень на благо України!