> Вітання із нагоди 8 Березня! | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Вітання із нагоди 8 Березня!
Опубліковано: 06.03.2020, 12:29

5 березня з нагоди Міжнародного жіночого дня – свята ніжності, тепла, жіночності на природничо-географічному факультеті відбувся святковий концерт.

Багато щирих, теплих побажань прозвучало на адресу прекрасного жіноцтва від декана факультету Валерія Миколайко.

Святкову атмосферу створили концертні номери, жартівливі сценки, запальні танці, вірші та пісні у виконанні студентів факультету.

У цей світлий весняний день бажаємо Вам краси і довголіття, щастя і добра, радісних днів та вічної молодості в душі. Залишайтеся завжди чарівними, люблячими і коханими, в усьому будьте надійною опорою своїм рідним. Хай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.

Міцного здоров’я, миру, душевної гармонії, достатку і злагоди Вам та Вашим родинам!