> Географія та екологія: наука і освіта – 2020 | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Географія та екологія: наука і освіта – 2020
Опубліковано: 11.05.2020, 10:48

Незважаючи на карантин, зумовлений захворюваннями на COVID-19, на природничо-географічному факультеті було організовано і проведено у дистанційному режимі VІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію (з міжнародною участю) «Географія та екологія: наука і освіта», яка була запланована на 9-10 квітня 2020 року.
Ініціаторами конференціями виступили кафедра географії та методики її навчання УДПУ імені Павла Тичини. Серед співорганізаторів наукового заходу були Інститут педагогіки НАПН України, відділ методики навчання географії та економіки (Україна), Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, природничо-географічний факультет, кафедра географії (Україна), Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, геолого-географічний факультет (Україна), Софійський університет імені Святого Климента Охридського (Болгарія), Ойцовський національний парк (Польща), Білоруський державний педагогічний університет імені Максима Танка, факультет природознавства, кафедра географії і методики викладання географії (Білорусь), Газета «Краєзнавство. Географія. Туризм» (Україна), Гайворонський районний краєзнавчий музей, Кіровоградська область (Україна).

Під час конференції обговорювалися проблеми інтеграції вітчизняної географічної освіти і науки у міжнародний простір; історії становлення географії у незалежній Україні; фундаментальних та прикладних досліджень в географії; екологічного моніторингу України та зарубіжних країн; активних форм і методів навчання географії та екології у закладах освіти.
Конференція продемонструвала високий науковий рівень доповідей та повідомлень з різних аспектів досліджуваних проблеми і зібрала чималу кількість науковців, педагогів вищої школи. Більшість доповідей були присвячені важливим проблемам географії, екології та освіти.
За підсумками узагальнення пропозицій учасників наукового заходу складено резолюцію конференції та сформовано збірник матеріалів, електронну версію якого можна знайти за посиланням, а друковані примірники та сертифікати про участь будуть надіслані авторам.
Оргкомітет конференції висловлює щиру подяку співорганізаторам та усім учасникам конференції та сподівається на подальшу плідну наукову співпрацю.

Збірник 2020


Наверх