> Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Опубліковано: 13.06.2020, 14:47

15.06.2020, 16.06.2020 та 17.06.2020 відбудеться конференція із захисту кваліфікаційної роботи та складання кваліфікаційного екзамену здобувачами вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр».
Присутність усіх учасників захисту обов’язкова.

Члени комісії:
Браславська Оксана Володимирівна – голова ЕК, доктор педагогічних наук, професор кафедри географії та методики їх навчання.
Миколайко Валерій Павлович – заступник голови ЕК, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри біології та методики її навчання, декан природничо-географічного факультету.
Безлатня Любов Олександрівна – секретар, викладач кафедри географії та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Запорожець Леся Миколаївна кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та методики їх навчання.
Ситник Олексій Іванович кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання.
Грабовська Світлана Леонідівна кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її навчання.
Люленко Світлана Олександрівна кандидат педагогічних наук, доцент кафедри біології та методики її навчання.Бялик Оксана Василівна доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.
Байда Світлана Петрівна – кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології.
Ольховецький Сергій Миколайович – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології.

Посилання для входу