> Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини в рейтингу “ТОП-200 Україна 2020” | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Опубліковано: 03.08.2020, 8:58

Сьогодні Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини є чим пишатися. Оприлюднені результати щорічного рейтингу «ТОП-200 Україна» 2020 є підтвердженням кропіткої праці всього науково-педагогічного колективу, адже у 2019 році університет посідав 110 місце, у 2020 – 80, піднявшись на 30 сходинок. Серед педагогічних закладів вищої освіти університет посів 4 місце. Попереду всього 2 національних педагогічних університети, а саме: Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка та всього 1 державний педагогічний ‒ Криворізький державний педагогічний університет.

Цьогорічний рейтинг українських університетів розраховувався за десятьма показниками, шість з яких є міжнародними, чотири ‒ національними. При цьому вагові коефіцієнти міжнародних показників діяльності університетів (результати у світових рейтингах, участь університетів в програмах Erasmus+ Європейського Союзу) встановлені вищими за вагові коефіцієнти національних показників.

Щиро вдячні науково-педагогічному колективу та всім структурним підрозділам за злагоджену співпрацю задля наукового розвитку університету, гідної презентації його на всеукраїнському та міжнародному рівнях.