ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ

Опубліковано: 30.11.2020, 12:19

27 листопада на факультеті відбулася щорічна Інтернет-конференція «Інтеграція фундаментальних та прикладних досліджень в географічній, екологічній та хімічній освіті». Організатори: кафедра хімії, екології та методики їх навчання та кафедра географії та методики її навчання. Конференція була проведена на онлайн-платформі Meet.

У конференції взяли участь понад 50 учасників з різних регіонів України: Київської, Черкаської, Кіровоградської, Одеської, Миколаївської, Полтавської областей та м. Києва. Примітним є участь у конференції вчителів-практиків, методистів, здобувачів вищої освіти, магістрантів.

На конференції розглядалися проблеми: наукові засади географічної, екологічної та хімічної освіти у ЗВО, досвід практичної екологічної, краєзнавчої діяльності та дослідної роботи з географії, хімії, біології у ЗЗСО, інноваційні технології в географічній, хімічній освіті та екологічній діяльності.
За результатами конференції видано збірник її матеріалів.