Наші нагороди
Опубліковано: 31.05.2023, 16:20
Щороку у третю суботу травня в Україні відзначається свято Дня науки.
З нагоди свята на вченій раді Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини були нагороджені науковці природничо-географічного факультету почесними грамотами, дипломами і подяками. Оксана Браславська була нагороджена дипломом за І місце в номінації «Кращий навчальний посібник»; Ірина Миколайко та Наталія Горбатюк отримали Почесні грамотами Черкаської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та первинної профспілкової організації УДПУ імені Павла Тичини; Наталія Душечкіна нагороджена Подякою міського голови м. Умань за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національної педагогічної науки і освіти, запровадження сучасних технологій навчання і виховання студентської молоді.
Всіх науковців вітаємо з Днем науки! Бажаємо перемог, звершень і відкриттів!
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-29.png)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-1-1-1024x889.png)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/изображение_viber_2023-05-31_12-18-11-722-768x1024.jpg)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/изображение_viber_2023-05-31_12-18-11-061-768x1024.jpg)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/изображение_viber_2023-05-31_12-18-10-597-1-1024x859.jpg)