Екскурсія до Уманського краєзнавчого музею
Опубліковано: 13.03.2024, 10:15
12.03.2024 року здобувачі вищої освіти 10 і 20 груп (ОП Геодезія та землеустрій) та 12 групи (ОП Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини) відвідали Уманський краєзнавчий музей під керівництвом доцента Інни Рожі та викладача-стажиста Томаса Рожі.
Під час екскурсії студенти дізналися, що фонди музею складаються з понад 50 тисяч експонатів; прослухали захопливу розповідь про історію Уманського краю від найдавніших часів до сьогодення, культурні надбання Умані та району, а також ознайомилися з експозиціями про природу Уманщини.
Серед унікальних експонатів музею здобувачі вищої освіти побачили: археологічну збірку та нумізматичну колекцію, витвори мистецтва, воєнно-історичні предмети, історично-побутові фотографії та документи, що стосуються різних часів розвитку нашого міста.
Здобувачі вищої освіти отримали нові враження й знання, відкрили для себе цікаві історичні факти про Уманщину, детальніше ознайомилися з природою нашого краю.
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-59-1024x472.png)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-60-1024x469.png)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-61-1024x468.png)
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-62-1024x470.png)