Угода про співпрацю

Опубліковано: 17.02.2014, 13:58

17 лютого підписано угоду про творчу співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини (кафедра хімії, екології та методики їх навчання, науково-дослідна лабораторія «Екологія і освіта») та Інститутом агроекології та природокористування НААН України (лабораторія екологічної оцінки агротехнологій і біорізноманіття агроекосистем).

Ініціатор складання угоди - д.п.н., проф. Совгіра Світлана Василівна

Ініціатор складання угоди – д.п.н., проф. Совгіра Світлана Василівна

Закоординована співпраця передбачає спільну підготовку наукових кадрів, випуск монографій, підручників, навчальних посібників, стажування викладачів університету та проведення спільних наукових конференцій тощо. Маємо надію на успішний захист дисертаційних досліджень викладачів природничо-географічного факультету на базі Інституту агроекології та природокористування НААН України.