Пам’ятна екскурсія

Опубліковано: 05.03.2014, 18:38

Для Черкащини 2014 рік багатий на ювілейні дати: 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка, 60-річчя утворення Черкаської області, 70-річчя Корсунь-Шевченківської битви – це знакові події для Батьківщини. Але не менш визначною подією для нашого міста є визволення Умані від німецько-фашистських загарбників, 70-ту річницю якої ми будемо відзначати 10 березня.

Студенти 23 групи природничо-географічного факультету

Екскурсію проводить науковий співробітник Уманського краєзнавчого музею В.М. Давидюк

Екскурсію проводить науковий співробітник
Уманського краєзнавчого музею В.М. Давидюк

На вшанування подвигу учасників Великої Вітчизняної війни у березні 1944 року з ініціативи студентського активу 23 групи природничо-географічного факультету та їх куратора доц. О.І. Ситника було організовано екскурсію до Уманського краєзнавчого музею на відновлену експозицію «Уманщина в період Великої Вітчизняної війни у 1941-1944 роки». Студенти мали змогу ознайомитись з трагічними сторінками історії Умані у роки Другої світової війни.

Студенти з цікавістю роздивлялися фото, які відображають життя Умані під час німецько-фашистської окупації

Студенти з цікавістю роздивлялися фото, які відображають життя Умані
під час німецько-фашистської окупації

Куратор 23 групи доцент Ситник О.І. дякує співробітникам музею за цікаву екскурсію

Куратор 23 групи доцент Ситник О.І.
дякує співробітникам музею за цікаву екскурсію

ПАМ’ЯТАЙМО НАШУ ІСТОРІЮ!!!