Екскурсія науковців природничо-географічного факультету на Уманський тепличний комбінат

Опубліковано: 06.02.2015, 8:10

2 лютого в рамках Дня науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» для науковців природничо-географічного факультету було проведено екскурсію на Уманський тепличний комбінат. Науковці ознайомилися із діяльністю підприємства, яке спеціалізується на вирощуванні тепличних томатів і огірків з дотриманням показників міжнародних стандартів якості. Загальна площа теплиць становить 22,5 га, які розташовані в м. Умань, а також по філіях підприємства – у містах Христинівка і Тальне Черкаської області.   Особливістю уманських тепличників є те, що вони не тільки навчилися та вирощують протягом всього календарного року свіжі огірки та помідори, а й виробляють та реалізують власну електроенергію. Для оптимізації виробництва та поліпшення ефективності вкладення інвестиційних коштів на комбінаті було встановлено когенераційну систему – таку собі невеличку ТЕЦ, котра виробляє електроенергію, тепло та вуглекислий газ, необхідні для стимуляції росту рослин. Сьогоднішня продукція комбінату — це завжди свіжа і смачна окраса столу, скарбниця вітамінів і корисних елементів. Адже овочі є необхідним компонентом нашого раціону, а застосування найсучасніших технологій гарантує збереження всіх їх поживних якостей!