ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Анкетування

Магістратура

Анкета «Оцінка якості організації практичної підготовки» для здобувачів вищої освіти, які навчаються за ОПП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Хімія) ОС «Магістр»

Анкета «Оцінка якості організації практичної підготовки» для здобувачів вищої освіти, які навчаються за ОПП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) ОС «Магістр»

Анкета «Оцінка якості організації практичної підготовки» для здобувачів вищої освіти, які навчаються за ОПП Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини) ОС «Магістр»

Анкета «Оцінка якості організації практичної підготовки» для здобувачів вищої освіти, які навчаються за ОПП Середня освіта (Географія) ОС «Магістр»

Анкета «Оцінка якості організації практичної підготовки» для здобувачів вищої освіти, які навчаються за ОПП Середня освіта (Хімія) ОС «Магістр»

Бакалаврат

Анкета «Оцінка якості організації практичної підготовки» для здобувачів вищої освіти, які навчаються за ОПП Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини) ОС «Бакалавр»

Анкета «Оцінка якості організації практичної підготовки» для здобувачів вищої освіти, які навчаються за ОПП Середня освіта (Хімія) ОС «Бакалавр»

Анкета «Оцінка якості організації практичної підготовки» для здобувачів вищої освіти, які навчаються за ОПП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Хімія) ОС «Бакалавр»

Анкета «Оцінка якості організації практичної підготовки» для здобувачів вищої освіти, які навчаються за ОПП (Біологія) ОС «Бакалавр»

Анкета «Оцінка якості організації практичної підготовки» для здобувачів вищої освіти, які навчаються за ОПП (Екологія) ОС «Бакалавр»


Наверх