> День гумору | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«День гумору»
Published: 04.04.2018, 9:30

2 квітня в читальному залі №1 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся розважальний захід до Дня гумору «Давай посміємося разом». Для студентів природничо-географічного факультету та факультету фізики математики та інформатики організатори продумали цікаві конкурси: « Бігуді» (хлопці крутили голлівудські локони), «Караоке» , танцювальний конкурс(учасники весело танцювали під різні стилі музики), «Справжня краса» (дівчата робили хлопцям make — up). Були конкурси, що мали на меті нагодувати та напоїти конкурсантів, які на швидкість пили мінеральну воду та сирі яйця.
Усі глядачі були активними та веселими, брали участі у всіх конкурсах та підтримували учасників шквальними оплесками. Проводили захід студентка природничо – географічного факультету Пєтух Вікторія та студентка факультету соціальної та психологічної освіти Євдокімова Аліна.