ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ
Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

  • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
  • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
  • Біологія. (практична психологія)
  • Біологія. Хімія.
  • Хімія. (інформатика)
  • Хімія. Біологія.
  • Біологія.
  • Географія.
  • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


Агрометеорологічний практикум

Опубліковано: 04.04.2018, 9:45

Наприкінці березня під керівництвом доцента кафедри географії та методики її навчання УДПУ імені Павла Тичини Олексія Ситника на метеорологічній станції Умань для студентів природничо-географічного факультету проводилось практичне заняття з дисципліни «Методика дослідницької роботи на шкільному географічному майданчику», під час якого студенти мали змогу ознайомитись із особливостями й методикою агрометеорологічних спостережень та приладами для їх виконання.

В організації та проведенні заняття дієву допомогу надала начальник метеорологічної станції Умань Людмила Руда.
Студентам було продемонстровано практичне використання снігоміру вагового, мерзлотоміру, термометрів з метою визначення відповідних показників: вмісту вологи та щільності снігового покриву; глибини промерзання грунту; температури поверхні грунту та на глибині кущіння озимини тощо.

Також студенти мали змогу самостійно за допомогою ручного буру відібрати проби на вміст вологи в грунті, детально ознайомитись з методикою визначення стану перезимівлі сільськогосподарських культур.

Упродовж 15 років триває тісна співпраця викладачів, студентів природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини та метеорологічної станції Умань, що дає можливість майбутнім учителям отримати необхідні знання для організації та проведення спостережень на шкільних географічних майданчиках.


Наверх