Практика на філії ПАТ «ДПЗКУ» «Уманський елеватор»

Опубліковано: 19.06.2018, 9:55

6 червня під час проходження практики (керівники: викладачі Аскерко Я.С., Задорожна О.М., Татарнікова Н.О.) студенти І-ІІІ курсів побували на філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Уманський елеватор», ознайомились з обладнанням виробничої лабораторії та складовими частинами самого елеватора (авторозвантажувач, молотильно-калібрувальний цех, склади, сушарка ДСП-32, силосні корпуса для зберігання зерна). Студенти долучились до роботи виробничої лабораторії, яка оснащена за найкращими європейськими стандартами як незалежний експерт з визначення якості зерна (акредитована за стандартами ГАФТА). Мали можливість разом із лаборантами-спеціалістами на установці «Інфратек» методом експрес-аналізу миттєво визначити вологість, білок, клейковину зернових культур.