> Тренінг до ЗНО «Відкрий для себе світ хімії» | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Тренінг до ЗНО «Відкрий для себе світ хімії»»
Опубліковано: 04.12.2018, 9:29

Хімія серед фундаментальних природничих наук займає центральне місце. Саме хімія допомагає зрозуміти навколишній світ забезпечити стійкий розвиток людства. «Ніхто краще за хіміка не розуміє, як влаштований світ», – сказав Нобелівський лауреат з хімії Лайнус Полінг.
30 листопада на факультеті в рамках профорієнтаційної роботи та підготовки до ЗНО доцентами кафедри хімії, екології та методики їх навчання Вікторією Валюк та Наталією Горбатюк організовано і проведено практикум-тренінг «Відкрий для себе світ хімії» для учнів 10-11 класів Уманської загальноосвітньої школи №14 І-ІІІ ступенів, на якому розглянуто проблему «Добування та хімічні властивості вуглеводнів».

Учні ознайомилися зі зразками нафтопродуктів та з різними видами палива (колекції); виявили Карбон, Гідроген, Хлор в органічних речовинах; провели добування етену, етину та вивчили їх хімічні властивості.
В лабораторії органічної та біологічної хімії учні із захопленням спостерігали і брали участь у виконанні цікавих дослідів, які проводили студенти-хіміки 4 курсу.
Сподіваємося, що хімічні майстер-класи є вдалим стартовим майданчиком у творче наукове життя для юних хіміків та будуть корисними при виборі майбутньої професії.

ЦІКАВТЕСЬ НАУКОЮ, ВИВЧАЙТЕ ХІМІЮ ТА ДО НАСТУПНИХ ЗУСТРІЧЕЙ НА ПРАКТИКУМІ!