> Сезон весняного благоустрою розпочато! | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Сезон весняного благоустрою розпочато!
Опубліковано: 05.04.2019, 7:31

Початок квітня став стартом сезонних робіт із благоустрою території університету. Біологи природничо-географічного факультету – активні учасники щорічних акцій із упорядкування та приведення до належного естетичного стану території закладу.

3 квітня за ініціативи декана факультету Валерія Миколайка, завідувача кафедри біології та методики їх навчання Ігоря Красноштана та під керівництвом викладачів кафедри Тетяни Поліщук, Тетяни Небикової та Вікторії Берчак студенти 14-у, 21 та 27 груп, спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) розпочали весняні роботи на квітниках біля корпусу №1 університету.

Для студентів факультету подібні акції є не лише виконанням добрих справ, а й застосуванням набутих на заняттях з ботаніки, фізіології рослин, методики навчання біології та природознавства, квітникарства знань, умінь та навичок та здобуття цінного життєвого і професійного досвіду.