> Учнівська олімпіада з хімії | Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

«Учнівська олімпіада з хімії»
Опубліковано: 15.04.2019, 7:41

За організації кафедри хімії, екології та методики їх навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася учнівська олімпіада з хімії на основі повної загальної середньої освіти з метою професійної орієнтації вступників.

Олімпіада з хімії проходила у два тури: перший (дистанційний) тур проходив із 7 березня по 6 квітня, другий (очний: теоретичний та експериментальний) тривав 12 квітня 2019 р.

До складу журі олімпіади увійшли провідні фахівці кафедри професор Світлана Совгіра, доцент Вікторія Валюк, доцент Наталія Горбатюк і викладач Вікторія Давискиба.

Юні знавці хімії продемонстрували теоретичні знання з різних розділів хімії, володіння технікою і методикою хімічного експерименту, виконували тестові завдання, вирішували складні задачі.

Перед початком експериментального туру старший лаборант кафедри Тамара Зеленко провела детальний інструктаж учасникам олімпіади щодо дотримання правил безпеки у хімлабораторіях. Під час виконання практичних завдань старшокласники проводили досліди, експериментували, працювали з хімічним обладнанням та реактивами.

У ході практичного туру школярі отримали перший досвід роботи в хімічних лабораторіях. Це, передусім, допомогло їм закріпити свої теоретичні знання, набути відповідних умінь та визначитися із майбутньою професією. Хімічна олімпіада ‒ це джерело незабутніх вражень, можливість показати свої знання і вміння, кмітливість і винахідливість.