Участь гарантів у семінарі Центру професійного розвитку викладачів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
Опубліковано: 03.11.2023, 16:29
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-1024x592.png)
З питанням акредитації освітніх програм в університетському житті доводиться зустрічатися чи не усім: і викладачам, і студентам. Для останніх акредитована освітня програма – це перепустка в доросле життя: саме з нею диплом стає офіційним документом та дозволяє роботодавцю без вагань брати вас на роботу не лише в українські, а й у закордонні організації. Не менш важливим процес акредитації є і для викладачів, зокрема для гарантів освітніх програм та членів груп забезпечення, а також усіх інших осіб, які дотичні до організації освітнього процесу для тієї чи іншої освітньої програми. Акредитована освітня програма – це, по-перше, можливість ділитися знаннями та виховувати майбутніх фахівців, а, по-друге, це також і робоче навантаження та місця праці для викладачів.
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-1-1024x494.png)
3 листопада 2023 року в дистанційному форматі відбулось засідання семінару гарантів освітніх програм та викладачів з досвідом науково-педагогічної роботи у рамках діяльності Центру професійного розвитку викладачів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-1-1024x584.png)
В рамках роботи семінару Олена Кірдан висвітлила проблемні питання акредитації освітніх програм. Начальник навчально-методичного відділу Ірина Денисюк та начальник відділу міжнародних зв’язків Катерина Ільніцька розкрили питання внутрішньої академічної та міжнародної мобільності учасників освітнього процесу.
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-1024x499.png)
Гаранти освітніх програм першого бакалаврського рівня та другого магістерського рівня вищої освіти Андрій Максютов та Оксана Герасименко взяли активну участь в обговоренні актуальних питань акредитації освітніх програм.
![](https://pgf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/5-1-1024x483.png)